Новини фінансового сектору

ВІДРАЗУ 4 БАНКИ, ЯКІ Є ЧЛЕНАМИ АУБ, ВІЙШЛИ В П’ЯТІРКУ РЕЙТИНГУ НАБІЛЬШ ЕФЕКТИВНИХ БАНКІВ


ВІДРАЗУ 4 БАНКИ, ЯКІ Є ЧЛЕНАМИ АУБ, ВІЙШЛИ В П’ЯТІРКУ РЕЙТИНГУ НАБІЛЬШ ЕФЕКТИВНИХ БАНКІВ за за показником Cost-to-Income ratio*?
Результати дослідження**
✅Ідея Банк — 21% (у 2021 році — 32%)
✅Сітібанк — 27% (у 2021 році — 14%)
✅Укрексімбанк — 28% (37%)
✅А-Банк — 31% (49%)??
✅Банк «КІБ» — 32% (59%).
Окрім них, у першій десятці банків з найвищою операційною ефективністю — банк «Південний», Таскомбанк, ПУМБ, ПриватБанк та банк «Авангард».
*✍️Операційна ефективність банків вимірюється показником Cost-to-Income ratio (CIR, відношення операційних витрат до операційних доходів). Він демонструє, скільки коштів має витратити банк, аби заробити одну гривню. Так, наприклад, CIR 50% означає, що, аби отримати гривню доходів, банк витратив 50 копійок на зарплати персоналу, винагороду керівників, обладнання, маркетинг рекламу тощо. Менше значення показника свідчить про більш високу операційну ефективність. «Безпечним» з точки зору операційної самостійності банка показником у світовій практиці вважається CIR<70%.
**За даними Case

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ