Новини фінансового сектору

1,1 млрд грн - сума доступних кредитів, яку видали банки підприємцям за минулий тиждень


«1,1 млрд грн доступних кредитів видали банки підприємцям за минулий тиждень. З початку дії програми “Доступні кредити 5-7-9” бізнес отримав 45,2 тис. кредитів на загальну суму 128,3 млрд грн» - повідомили представники Міністерства економіки України.
 
Найбільше підприємці взяли антикризових кредитів – 58,9 млрд грн, на рефінансування попередньо отриманих кредитів – 27,3 млрд грн, на антивоєнні цілі – 11,6 млрд грн, на інвестиційні цілі – 10,5 млрд грн.
Найчастіше за державною програмою кредитуються підприємства, що працюють в сферах сільського господарства (52%), торгівлі та виробництва (23%), промислової переробки (14%).
Так, аграрії отримали 19,3 млрд грн кредитних коштів на підтримку своєї діяльності, торговельні компанії взяли 666,8 млн грн кредитів для поповнення обігових коштів.
 
Нагадаємо, що програми доступного кредитування - розроблені для підтримки підприємців, та функціонують за участі банків, що є членами АУБ. Зокрема RwSbank - РВС банк, Акордбанк, JSC Ukreximbank Банк Альянс / Bank Alliance ТАСКОМБАНК Глобус Банк Банк Полікомбанк ASVIO BANK ПАО "МТБ БАНК" Банк "Український капітал" Com In Bank Радабанк Altbank Sky Bank БАНК СІЧ КРИСТАЛБАНК БАНК ІНВЕСТИЦІЙ та ЗАОЩАДЖЕНЬ

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ