Новини фінансового сектору

МТБ БАНК, ЯКИЙ Є ЧЛЕНОМ АУБ, ДОЛУЧИВСЯ ДО СТВОРЕННЯ проектного офісу West Ukraine Digital


Міністерство цифрової трансформації України, Тернопільська обласна військова адміністрація та ГО «Вест Юкрейн Діджитал» презентували старт роботи проектного офісу West Ukraine Digital, який передбачає сприяння цифровій трансформації на регіональному та місцевому рівнях.  До презентації долучився заступник Голови правління МТБ банку Ілля Климович. 

Проект охоплюватиме чотири регіони заходу України, а саме Тернопільську, Львівську, Чернівецьку та Івано-Франківську області та реалізовуватиметься в партнерстві з Тернопільською обласною військовою адміністрацією, Львівською обласною військовою адміністрацією, Чернівецькою обласною військовою адміністрацією та Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією. Офіс проекту буде розміщений в м. Тернопіль.

Пріоритетними напрямами роботи проектного офісу стануть:

  • підтримка та розвиток бізнес-середовища в регіоні;
  • підготовка та розвиток проектів у сфері цифрової трансформації галузей регіону;
  • підтримка та промоція інноваційних проєктів.

 


Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ