Новини партнерів АУБ

Укргазбанк отримає інвестиції в енергоефективність від західних партнерів

120624 ukrgazbank berlin 2

У перший день Ukraine Recovery Conference виконуючий обов'язки Голови Правління Укргазбанку Родіон Морозов підписав важливий документ з Finance in Motion GmbH, що представляє Green for Growth Fund (GGF), про надання інвестицій в енергоефективність. Про це повідомляє пресслужба Укргазбанку. 

В повідомлені зазначено, що конференція відновлення України в Берліні формує енергоефективне та зелене майбутнє, а Укргазбанк має багатий досвід фінансування саме зелених проєктів. 

"Тож маємо намір залучити у GGF кредит для фінансування заходів з підвищення енергоефективності наших клієнтів, включаючи МСБ, а також проєкти з відновлюваної енергетики в Україні. Інвестиція буде включати грантовий компонент. Дякуємо партнерам за співпрацю та підтримку! Разом до відновлення України!", - йдеться в повідомлені пресслужби.

120624 ukrgazbank berlin 3

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ