Новини партнерів АУБ

ПРАВЕКС БАНК та «НІБУЛОН» уклали угоду про реструктуризацію кредиту на $5,5 млн

ПРАВЕКС БАНК, який є частиною Групи Intesa Sanpaolo, та один з найбільших операторів зернового ринку України «НІБУЛОН» уклали двосторонню угоду про продовження реструктуризації кредиту на суму 5,5 млн доларів.

060624 pavex nibulon 4

ПРАВЕКС БАНК і «НІБУЛОН» підписали двосторонню угоду про реструктуризацію кредиту на 5,5 млн доларів

Як партнери з довгою історією співпраці, сторони домовилися продовжити термін контракту на 6 років із пільговими відсотковими ставками та пільговим періодом для погашення боргу.

«ПРАВЕКС БАНК підходить до кожного кейсу з реструктуризації заборгованості індивідуально, враховуючи специфіку бізнесу та потреби клієнтів. Такий підхід дозволяє забезпечити найбільш ефективні фінансові рішення та підтримувати стабільні партнерські відносини», - підкреслив Юрій Литвиненко, Директор департаменту управління кредитами ПРАВЕКС БАНК.

Реструктуризація кредиту допоможе «НІБУЛОНу» оптимізувати фінансові потоки та зосередитися на реалізації стратегічних проєктів, спрямованих на зміцнення та розвиток аграрного сектору України.

«Ми впевнені, що цей крок стане важливим стимулом для подальшого зростання та процвітання компанії, зміцнюючи наші позиції на ринку та сприяючи економічному розвитку країни», – зазначила Ірина Левківська, фінансова директорка «НІБУЛОНа».

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ