Новини партнерів АУБ

єОселя продовжує кредитувати українців, попри суттєве збільшення попиту

єОселя продовжує кредитувати українців, попри суттєве збільшення попиту

Незважаючи на суттєве зростання попиту на доступну іпотеку, єОселя продовжує роботу. Тільки за минулий тиждень було видано 291 кредит на 510 мільйонів гривень. У той час як у 2023 році у середньому за місяць по єОселі видавалося по 487 кредитів на 737 мільйонів гривень, повідомляє Укрфінжитло.

Відтак, незважаючи на екстрапопит, банки-партнери продовжують кредитувати українців в рамках програми. Лише за останні два дні клієнти отримали 79 іпотек на 141 млн грн. А з початку 2024 року кредит на власне житло отримала вже 4 031 родина на понад 6 млрд грн.

"Укрфінжитло залучає для фінансування єОселі кредитні кошти від українських банків, що в умовах підвищеного попиту потребує додаткового часу на погодження операцій з відповідними державними органами. Натомість компанія продовжує працювати, аби максимально задовольнити навіть високий попит громадян. Банки-партнери програми своєю чергою планують укласти погоджені угоди найближчим часом", - йдеться в дописі. 

Участь у програмі єОселя беруть члени Асоціації українських банків - Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк, МТБ Банк.

За інформацією Міністерства економіки України, 4 000 українських родин взяли кредити на придбання житла за програмою єОселя на 6,7 млрд грн від початку 2024 року. Кожен третій кредит - на купівлю житла першого продажу. Загалом від початку дії програми кредити взяли 10 277 родин на понад 16 млрд грн.

Довідково:

Програма єОселя є однією зі складових політики “Зроблено в Україні”, спрямованої на підтримку українського виробника та стимулювання попиту на вітчизняну продукцію. Програма почала свою роботу в жовтні 2022 року. Реалізовують її Мінекономіки спільно з Мінцифрою та ПрАТ “Укрфінжитло”. Банками-партнерами єОселі є Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк, Sense Bank,  Банк Кредит Дніпро та МТБ Банк.

eOsel

 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ