Новини партнерів АУБ

Тепер картку NovaPay можна використовувати як зарплатну

Тепер картку NovaPay можна використовувати як зарплатну

Відтепер власники картки NovaPay можуть отримувати на неї заробітну плату від будь-якого українського роботодавця. Оформити це можна в застосунку – створити паперову або електронну заяви на отримання зарплати на картку NovaPay та передати бухгалтеру підприємства.

Щоб оформити заяву для бухгалтера необхідно:

   • у застосунку NovaPay перейти у налаштування картки;
   • обрати розділ «Виписки та довідки» та вид заяви для отримання заробітної плати у NovaPay: електронна або паперова;
   • заповнити поле «Роботодавець», інші особисті дані підтягуються в заяву автоматично;
   • сформувати електронну заяву і підписати за допомогою Дія.Підпис; паперову – отримати в форматі pdf та роздрукувати.

Головні переваги додатка, які відзначають користувачі:

   • 20% вигоди, які можна використати для оплати послуг доставки Нової пошти та комісії з післяплати;
   • вигідні тарифи, адже перекази з картки NovaPay на інші українські банки – без комісій: за реквізитами – без обмежень, за номером картки – до 50 тис. грн;
   • зняття готівки у відділенні Нової пошти за штрихкодом із додатка NovaPay, а також у будь-якому банкоматі в Україні (до 50 000 грн) – без комісії;
   • можливості для інвестицій – у додатку можна придбати власні облігації NovaPay із вигідною ставкою й самостійним вибором терміну.

Таким чином, для клієнтів NovaPay, що вже користуються перевагами фіолетового додатку, після переведення заробітної плати зникне потреба у поповненні картки для розрахунків і плати за посилки. А оформити картку NovaPay можна за кілька кліків, пройшовши швидкий онбординг у застосунку або відділенні. Пластикову версію картки можна замовити в будь-який зручний час: доставка Новою поштою в межах України буде безплатною.

Нагадаємо, NovaPay першим в Україні серед небанківських фінансових установ отримав розширену ліцензію НБУ, яка дозволила відкривати рахунки та випускати картки.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ