Новини партнерів АУБ

Як штучний інтелект трансформує український фінтех - досвід Moneyveo

Як штучний інтелект трансформує український фінтех - досвід Moneyveo

Українська фінтех-компанія Moneyveo активно використовує штучний інтелект (ШІ) для покращення своєї роботи та надання кращого обслуговування клієнтам. Компанія використовує інструменти ШІ з моменту її заснування, тобто з 2013 року. Сьогодні Moneyveo значно розширила використання ШІ у різних сферах своєї діяльності. Про це розповів Сергій Сінченко, CEO Moneyveo.

За словами Сергія Сінченка, компанія використовує ШІ в різних сферах, включаючи:

• Кібербезпеку: Moneyveo використовує ШІ для виявлення та запобігання шахрайству, а також для захисту даних клієнтів.
• Скоринг: ШІ використовується для оцінки кредитоспроможності позичальників, що дозволяє Moneyveo приймати більш обґрунтовані рішення щодо надання кредитів.
• Оптимізацію внутрішніх процесів: ШІ використовується для автоматизації завдань, таких як обробка заявок, обслуговування клієнтів та аналіз даних.
• Покращення клієнтського досвіду: ШІ використовується для персоналізації пропозицій, надання цілодобової підтримки та покращення якості обслуговування.

У компанії зазначили, що ШІ відіграє важливу роль у кібербезпеці Moneyveo. Сьогодні компанія використовує ШІ для виявлення та запобігання шахрайству, а також для захисту даних клієнтів.

3 17

"Впровадження ШІ дало змогу Moneyveo значно покращити свою роботу… Процес прийняття рішень за заявками на кредити у нас базується на скорингу та автоматизації. Зокрема, автоматизований скоринг став першою функціональністю, пов’язаною з ШІ", - говорить Сергій Сінченко, – "Зокрема, завдяки ШІ ми скоротили час обробки заявок на кредити, зменшили кількість шахрайських випадків та покращили рівень задоволеності клієнтів".

Moneyveo також використовує ШІ для покращення клієнтського досвіду. ШІ використовується для персоналізації пропозицій, надання цілодобової підтримки та покращення якості обслуговування.

"Розширення використання Moneyveo штучного інтелекту у сфері аналізу розмов із клієнтами вже дало позитивний результат. Їх рівень задоволеності взаємодією з компанією щороку підвищується на кілька пунктів," - додав Сінченко.

Moneyveo планує й надалі використовувати ШІ для досягнення своїх стратегічних цілей і задоволення потреб ринку.

"Наступний крок у втіленні технологій штучного інтелекту в Манівео — підвищення конверсії через сегментовані рекламні кампанії, орієнтовані на аватари клієнтів," - зазначив Сінченко.

Moneyveo є одним з лідерів українського фінтех-ринку. Компанія надає послуги онлайн-кредитування, а також інші фінансові послуги. В компанії впевнені, що використання ШІ дасть змогу українським фінтех-компаніям стати ще більш конкурентоспроможними та краще задовольняти потреби своїх клієнтів.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ