Новини партнерів АУБ

Гідна альтернатива банківському депозиту: NovaPay розмістив облігації на 300 млн грн

Гідна альтернатива банківському депозиту: NovaPay розмістив облігації на 300 млн грн

NovaPay зареєстрував і розмістив ще три випуски власних облігацій – серій D, E та F – на суму 100 млн грн кожний. Цінні папери вже доступні для купівлі в мобільному додатку NovaPay. Там їх можна легко придбати за кілька хвилин і в кілька кліків. Про це повідомляє пресслужба компанії. 

igor pryhodko novapay.jpg«Власні облігації NovaPay – гідна альтернатива банківському депозиту з конкурентною дохідністю та простим процесом купівлі. Це додаткова можливість урізноманітнити свій інвестиційний портфель, подбати про збереження та накопичення коштів, – говорить Ігор Приходько, фінансовий директор NovaPay. – Ми цінуємо довіру клієнтів, що вже придбали наші цінні папери, – це 1 000 клієнтів, що купили облігацій на понад 200 млн грн, і впроваджуємо нові випуски».

Відсоткову ставку визначено на рівні до 17% річних. Облігації можна буде придбати строком від 1 до 12 місяців. Виплата доходу здійснюватиметься на платіжний рахунок клієнта після закінчення терміну дії угоди про купівлю цінних паперів.

Довідково:

NovaPay – перша приватна компанія в Україні, яка у воєнний час випустила корпоративні облігації з публічною пропозицією. У 2023 році компанія розмістила перші три випуски цінних паперів (серії А, В та С) по 100 млн грн кожен.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ