Новини партнерів АУБ

Intesa Sanpaolo збільшує капітал ПРАВЕКС БАНК на 1,1 млрд гривень

Intesa Sanpaolo збільшує капітал ПРАВЕКС БАНК на 1,1 млрд гривень

ПРАВЕКС БАНК повідомляє про стратегічне рішення (№2/2024 від 28.03.2024) його акціонера, Групи Intesa Sanpaolo, провідної міжнародної фінансової групи в Єврозоні, про збільшення розміру капіталу за рахунок додаткових внесків акціонера на суму 1,1 млрд гривень.

Збільшення капіталу є додатковою підтримкою для забезпечення фінансової стійкості та підвищення рівня капіталу ПРАВЕКС БАНК.

Стратегічне рішення акціонера матиме суттєвий позитивний вплив на нормативи капіталу ПРАВЕКС БАНК, підтримуючи ліквідність, фінансову стабільність та надійність установи для усіх зацікавлених сторін.

І також це посилить здатність протистояти ризикам, на які наражається ПРАВЕКС БАНК та його клієнти в умовах повномасштабного вторгнення.

Зазначимо, що Група Intesa Sanpaolo, одна із найбільш надійних та добре капіталізованих фінансових груп в Європі, завжди з готовністю надавала всебічну підтримку ПРАВЕКС БАНК, що було продемонстровано у різні кризові періоди упродовж минулих років, починаючи з 2008 року.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ