У Полтаві відбулася автовиставка «Стильне авто від Райффайзен Банку Аваль»

У Полтаві відбулася автовиставка «Стильне авто від Райффайзен Банку Аваль»

Полтавська обласна дирекція Райффайзен Банку Аваль спільно з автосалонами-партнерами організувала виставку «Стильне авто від Райффайзен Банку Аваль».


Як повідомили в обласній дирекції, виставка проходила на площі біля приміщення Полтавської ОД банку. Її учасниками стали низка провідних автосалонів міста: ВАТ «Полтава-Авто», ТОВ «Інтеравто-Полтава», ТОВ «Айкон-Полтава», ТОВ «Полтава-Автосвіт».


Полтавчани та гості міста мали можливість отримати консультацію щодо оформлення кредиту на придбання автомобіля та ознайомитися з новим модельним рядом автосалонів-партнерів.


Детальну інформацію про умови надання кредитів на купівлю авто розміщено на корпоративному сайті Райффайзен Банку Аваль (www.aval.ua) у розділі «Приватним особам/Кредитування/Автомобілі в кредит».