Відгуки

Василь Фурман, НБУ

Хочу відзначити важливу роль та вагомий внесок Асоціації українських банків в розвиток фінансового сектору нашої країни. Об'єднання банків та небанківських фінансових установ в рамках АУБ є важливим кроком вперед у забезпеченні ефективної комунікації з державними органами, а також спільної роботи над розробкою та вдосконаленням нормативних документів, які регулюють фінансовий сектор.

Юлія Фролова, Банк Альянс

Наш банк вже кілька років є Членом Асоціації українських банків.
Ми вирішили приєднатися до спільноти АУБ, оскільки віримо в силу об’єднання, консолідації та колективної дії у досягненні спільних цілей.

Юрій Кандауров, "А-Банк"

Асоціація забезпечує рівність можливостей для всіх учасників та підтримує їхні права, що є важливими аспектами для нашого банку.

Надія Воробйова, "АЛЬТБАНК"

Асоціація українських банків - це важливий гравець у формуванні стратегічних напрямків розвитку банківського сектору України.

Геннадій Чижиков, ТПП України

Я вірю у велику силу об’єднань!

Асоціація Українських Банків - вже більше трьох десятиріч відіграє особливу роль у зміцненні фінансової спільноти, яка є фундаментом стійкості економіки.
Працюємо, щоб поглиблювати наше партнерство для створення стійкого та процвітаючого бізнес-середовища в Україні!

Сергій Сінченко, ФК MONEYVEO

Асоціація українських банків - це демократична та професійна спільнота з 30-річним досвідом, що забезпечує рівні можливості для всіх учасників та підтримку їхніх прав.

Юрій Кралов, "МТБ Банк"

МТБ Банк протягом кількох років є активним учасником Асоціації українських банків. Ми приєдналися до цієї спільноти тому, що АУБ, як професійне об'єднання з багаторічним досвідом на ринку, керується принципами демократичного прийняття рішень та об'єктивності.

Довгаль Володимир, CreditPlus

Наша компанія є членом АУБ з 2020 року. Незважаючи на те, що мікрокредитний ринок був новим для АУБ, асоціація дуже активно включилася у новий напрямок. Найголовніше, що асоціація завжди займає проактивну позицію, намагається знайти рішення важливих для ринку та питань. Участь в асоціації важлива для нас як для підтримки загальної взаємодії ринку з НБУ, обміну досвідом так і для вирішення конкретних питань, які виникають у нашої компанії. У межах асоціації учасники мають можливість працювати і обмінюватися новинами в межах профільних комітетів, а також отримувати індивідуальні консультації. Жодне звернення не залишається без уваги.

Сергій Мамедов, "Банк Глобус"

Асоціація Українських Банків займає важливе місце не лише в процесі формування та вдосконалення української банківської системи, а ще її адаптації під міжнародні стандарти, зокрема ЄС. Крім того, АУБ — це ефективна можливість знайти оптимальні рішення та об’єднати зусилля для розвитку ринку через “гарячі” дискусії та обговорення, прозорі взаємини між учасниками Асоціації, активну співпрацю з органами влади, Нацбанком та іншими професійними та фаховими об’єднаннями.

Сергій Єрмаков, "Укрексімбанк"

Близько 3 років державний Укрексімбанк, один з найпотужніших корпоративно-інвестиційних банків України, є учасником Асоціації українських банків (АУБ). Надважливе завдання Асоціаціі - розвиток українського банківського ринку, фахової банківської спільноти

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ