Історія

Вітальне слово Постійного представника Міжнародного валютного фонду в Україні Макса Альєра

al.jpgШановні панове! Прийміть наші щирі вітання з 20-річчям Асоціації українських банків. Від самого початку Асоціації українських банків (АУБ) відігравала важливу роль у розбудові сучасної банківської системи України. Ваша активна участь у обговоренні шляхів вдосконалення та зміцнення законодавчої та нормативно-правової бази, що регулює діяльність банківської системи, стала цінним внеском.

al.jpgШановні панове!

Прийміть наші щирі вітання з 20-річчям Асоціації українських банків.

Від самого початку Асоціації українських банків (АУБ) відігравала важливу роль у розбудові сучасної банківської системи України. Ваша активна участь у обговоренні шляхів вдосконалення та зміцнення законодавчої та нормативно-правової бази, що регулює діяльність банківської системи, стала цінним внеском. Що стосується більш недалекого минулого, слід відзначити конструктивну участь АУБ у дебатах щодо шляхів подолання та пом’якшення наслідків, які мала світова фінансова криза для банківської системи України.

Приємно відзначити давню співпрацю АУБ з Представництвом Міжнародного Валютного Фонду (МВФ) в Україні. Така співпраця та відкритість до контактів є для нас дуже корисними.

Ми сподіваємося на продовження нашої плідної співпраці з АУБ у майбутньому. 

З повагою
Макс Альєр
Постійний представник МВФ в Україні

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ