АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ БАНКІВ

Все тільки починається...

Вітальне слово Постійного представника Міжнародного валютного фонду в Україні Макса Альєра

al.jpgШановні панове!

Прийміть наші щирі вітання з 20-річчям Асоціації українських банків.

Від самого початку Асоціації українських банків (АУБ) відігравала важливу роль у розбудові сучасної банківської системи України. Ваша активна участь у обговоренні шляхів вдосконалення та зміцнення законодавчої та нормативно-правової бази, що регулює діяльність банківської системи, стала цінним внеском. Що стосується більш недалекого минулого, слід відзначити конструктивну участь АУБ у дебатах щодо шляхів подолання та пом’якшення наслідків, які мала світова фінансова криза для банківської системи України.

Приємно відзначити давню співпрацю АУБ з Представництвом Міжнародного Валютного Фонду (МВФ) в Україні. Така співпраця та відкритість до контактів є для нас дуже корисними.

Ми сподіваємося на продовження нашої плідної співпраці з АУБ у майбутньому. 

З повагою
Макс Альєр
Постійний представник МВФ в Україні

al.jpgШановні панове! Прийміть наші щирі вітання з 20-річчям Асоціації українських банків. Від самого початку Асоціації українських банків (АУБ) відігравала важливу роль у розбудові сучасної банківської системи України. Ваша активна участь у обговоренні шляхів вдосконалення та зміцнення законодавчої та нормативно-правової бази, що регулює діяльність банківської системи, стала цінним внеском.

При використанні матеріалів посилання на Асоціації Українських Банків є обов'язковим