Історія

Лютий

Семінар на тему “Організація нагляду за діяльністю комерційних банків України у 1997 році”. На семінарі було розглянуто порядок введення в дію Інструкції НБУ № 10, затвердженої Постановою Правління НБУ від 31.12. 96 № 343.

Зустріч керівників комерційних банків з Головою Верховної Ради України п. О. Морозом. Обговорювались: законодавче врегулювання питань, пов’язаних з банківською діяльністю, та необхідність врахування особливостей банківської діяльності в пакеті законопроектів з податкового реформування.


Квiтень

Створено робочу групу для узагальнення зауважень та пропозицій комерційних банків до проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств”. До складу Робочої групи увійшли фахівці Департаменту бухгалтерського обліку НБУ, представники АУБ та комерційних банків. Значна кількість пропозицій Робочої групи була врахована Комісією Верховної Ради з питань фінансів та банківської діяльності при доопрацюванні проекту Закону.


Червень

Семінар на тему “Введення в дію та практичне застосування Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств”. В роботі семінару взяли участь розробники Закону, члени Комісії Верховної Ради України з питань фінансів та банківської діяльності.


Липень

Нарада з питань реформування бухгалтерського обліку та звітності комерційних банків. Розглянуто питання реалізації програми переходу на міжнародні стандарти бухгалтерського обліку. В роботі семінару взяли участь головні бухгалтери комерційних банків України.

Зустріч керівництва Асоціації українських банків та керівників ряду комерційних банків з Президентом України п. Л.Кучмою. Обговорювались шляхи розвитку банківської системи України, шляхи подолання кризи платежів, погашення бюджетної заборгованості, підвищення ефективності роботи служби банківського нагляду. У зустрічі взяв участь Голова Правління НБУ п. В. А. Ющенко.


Серпень

Нарада з обговорення проекту Положення “Про порядок формування і використання резерву для відшкодування можливих втрат за позиками комерційних банків”.


Жовтень

Спільне засідання Правління НБУ, Ради АУБ, керівників обласних управлінь НБУ та голів правлінь комерційних банків України. Розглянуто питання, пов’язані з виконанням доручень Президента України за наслідками наради у Президента України з питань банківської діяльності, що відбулася 22.07.97 р.


Грудень

Семінар для працівників кредитних підрозділів комерційних банків з питань оцінки кредитних ризиків та формування страхових резервів.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction