Історія

Лютий

На засіданні Ради з питань банківської діяльності при Кабінеті Міністрів України була вироблена стратегія впровадження вексельного обігу та обговорені перспективи його розвитку.


Червень

Зустріч керівництва НБУ, АУБ та найбільших банків "Україна", "Промінвестбанк" та "Укрсоцбанк" з Головою Верховної Ради України п. О.О. Морозом. Досягнуто домовленостей про співпрацю при розробці банківського законодавства та рівних умов оподаткування банків з іншими суб’єктами господарювання.

Відбувся ІІІ З’їзд АУБ.


Серпень

Зустріч банкірів з Головою Правління НБУ п. Ющенком В. А., обговорювались нові нормативні документи НБУ : примусове кредитування АПК, обмеження відсотків за кредити, нові правила розрахунків собівартості, зміст звітів. За результатами дискусії НБУ згодом частково лібералізував нормативну базу.


Вересень

Конференція "Законодавче забезпечення розвитку банківської системи України", яку організувала Комісія Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності за участю НБУ та АУБ. На конференції були обговорені питання функціонування української фондової біржі та банків на ринку цінних паперів, тенденції розвитку ощадної справи, питання реєстрації і регулювання діяльності комерційних банків.

Зустріч голів правлінь комерційних банків з Президентом України п. Л.Кучмою.


Листопад

Наради НБУ з керівниками комерційних банків щодо ситуації, яка склалася в банках у зв’язку з прийняттям НБУ постанов № 174 та 174-А Асоціація аргументувала відміну цих положень. оскільки запровадження обмежень на міжбанківські кредити та надання клієнтам позик негативно впливало на розвиток економіки країни.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction