Подія

Форум “Візія України 2030”

Події

Назва:
Форум “Візія України 2030”
Дані:
Ср., 24. липня 2024, 08:00 h - 18:00 h
Де:
UNIT.Сity - Київ, Київська
Категорія:
Події АУБ
Автор:
Менеджер з розвитку АУБ

Опис

Шановні партнери і учасники нашого Форуму!

Війна ще не завершилась. На фронті зараз не просто. Проте Україна переможе! Адже всі ми працюємо на досягнення цієї мети.

А після перемоги постануть інші, теж болючі, виклики. Як результат війни, але і як спадщина пост-радянської доби та допущених протягом всіх років незалежності помилок при проведенні реформ.

Для подолання цих викликів потрібні наші спільні зусилля. Синергія рішень і дій держави та бізнесу, а також підтримка наших іноземних партнерів, – це запорука успіху всієї країни.

Майбутня роль банківської системи у перезавантаженні економіки України, здатність держави запровадити справедливу податкову систему, а також ефективне використання людського потенціалу – це ключові чинники, від яких залежить траєкторія розвитку всієї нашої країни після перемоги.

Для обговорення післявоєнних сценаріїв розвитку майбутньої України ми вирішили провести низку  Міжнародних Бізнес-Форумів під назвою «Візія України 2030». Вони слугуватимуть майданчиком для обміну думками між представниками держави, бізнесу та наших міжнародних партнерів.

Запрошуємо до участі!

https://www.vu2030.kyiv.ua/#


Місце проведення

Місцезнаходження:
UNIT.Сity
Вулиця:
Дорогожицька, 3
Індекс:
02002
Місто:
Київ
Штат:
Київська
Країна:
Ukraine

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ