Лютий

Семінар на тему “Організація нагляду за діяльністю комерційних банків України у 1997 році”. На семінарі було розглянуто порядок введення в дію Інструкції НБУ № 10, затвердженої Постановою Правління НБУ від 31.12. 96 № 343.

Зустріч керівників комерційних банків з Головою Верховної Ради України п. О. Морозом. Обговорювались: законодавче врегулювання питань, пов’язаних з банківською діяльністю, та необхідність врахування особливостей банківської діяльності в пакеті законопроектів з податкового реформування.


Квiтень

Створено робочу групу для узагальнення зауважень та пропозицій комерційних банків до проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств”. До складу Робочої групи увійшли фахівці Департаменту бухгалтерського обліку НБУ, представники АУБ та комерційних банків. Значна кількість пропозицій Робочої групи була врахована Комісією Верховної Ради з питань фінансів та банківської діяльності при доопрацюванні проекту Закону.


Червень

Семінар на тему “Введення в дію та практичне застосування Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств”. В роботі семінару взяли участь розробники Закону, члени Комісії Верховної Ради України з питань фінансів та банківської діяльності.


Липень

Нарада з питань реформування бухгалтерського обліку та звітності комерційних банків. Розглянуто питання реалізації програми переходу на міжнародні стандарти бухгалтерського обліку. В роботі семінару взяли участь головні бухгалтери комерційних банків України.

Зустріч керівництва Асоціації українських банків та керівників ряду комерційних банків з Президентом України п. Л.Кучмою. Обговорювались шляхи розвитку банківської системи України, шляхи подолання кризи платежів, погашення бюджетної заборгованості, підвищення ефективності роботи служби банківського нагляду. У зустрічі взяв участь Голова Правління НБУ п. В. А. Ющенко.


Серпень

Нарада з обговорення проекту Положення “Про порядок формування і використання резерву для відшкодування можливих втрат за позиками комерційних банків”.


Жовтень

Спільне засідання Правління НБУ, Ради АУБ, керівників обласних управлінь НБУ та голів правлінь комерційних банків України. Розглянуто питання, пов’язані з виконанням доручень Президента України за наслідками наради у Президента України з питань банківської діяльності, що відбулася 22.07.97 р.


Грудень

Семінар для працівників кредитних підрозділів комерційних банків з питань оцінки кредитних ризиків та формування страхових резервів.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ