Лютий

На засіданні Ради з питань банківської діяльності при Кабінеті Міністрів України була вироблена стратегія впровадження вексельного обігу та обговорені перспективи його розвитку.


Червень

Зустріч керівництва НБУ, АУБ та найбільших банків "Україна", "Промінвестбанк" та "Укрсоцбанк" з Головою Верховної Ради України п. О.О. Морозом. Досягнуто домовленостей про співпрацю при розробці банківського законодавства та рівних умов оподаткування банків з іншими суб’єктами господарювання.

Відбувся ІІІ З’їзд АУБ.


Серпень

Зустріч банкірів з Головою Правління НБУ п. Ющенком В. А., обговорювались нові нормативні документи НБУ : примусове кредитування АПК, обмеження відсотків за кредити, нові правила розрахунків собівартості, зміст звітів. За результатами дискусії НБУ згодом частково лібералізував нормативну базу.


Вересень

Конференція "Законодавче забезпечення розвитку банківської системи України", яку організувала Комісія Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності за участю НБУ та АУБ. На конференції були обговорені питання функціонування української фондової біржі та банків на ринку цінних паперів, тенденції розвитку ощадної справи, питання реєстрації і регулювання діяльності комерційних банків.

Зустріч голів правлінь комерційних банків з Президентом України п. Л.Кучмою.


Листопад

Наради НБУ з керівниками комерційних банків щодо ситуації, яка склалася в банках у зв’язку з прийняттям НБУ постанов № 174 та 174-А Асоціація аргументувала відміну цих положень. оскільки запровадження обмежень на міжбанківські кредити та надання клієнтам позик негативно впливало на розвиток економіки країни.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ