Лютий

Національна науково-практична конференція “Проблеми розвитку кредитно- банківської системи України”.


Квiтень

І З’їзд Асоціації. Президентом АУБ – обрано п. Сугоняко О. А.


Травень

Міжнародна конференція "Проблема стабілізації національної валюти в новоутворених країнах Європи: практичні аспекти". В ній взяли участь представники законодавчої влади, фінансово-бюджетних установ та комерційних банків з України, Білорусії, Казахстану, Естонії, Латвії, Литви, та інших пострадянських держав.


Червень

Зустріч керівництва АУБ і банкірів з Президентом України п. Л. Кравчуком.


Жовтень

ІІ З’їзд Асоціації. Прийнято рішення про перейменування Асоціації комерційних і кооперативних банків в Асоціацію українських банків. Нова назва більш повно відповідає цілям та завданням об”єднання.


Листопад

На засіданні Ради з питань банківської діяльності при Кабінеті Міністрів України обговорено проблеми девальвації національної валюти та запровадження фіксованого курсу. Асоціація послідовно виступає за ринковий курс національних грошей.


Грудень

На розширеному засіданні Ради Асоціації за участю Голови Правління НБУ п. Ющенка В. А. обговорено механізми використання обов'язкових резервів, ліквідності банків, покупки валюти; поширення на зарубіжні філії функцій контролю за банківською діяльністю, тощо.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ