Новини АУБ

АУБ на FinAwards 2024: 250 учасників, 31 номінація, єдина мета - кращий український фінринок

FinAwards 2024 - це щорічна премія, яка відзначає кращих представників фінансового ринку України. Цього року за звання найкращих борються понад 250 учасників. Президент АУБ Андрій Дубас увійшов до складу поважного журі премії, яке обиратиме переможців у 31 номінації. Загалом у журі 26 членів, серед яких також представники Minfin.com.ua і Finance.ua - засновники премії,  повідомляє видання Мінфін.

Обирати переможців буде не лише журі, але й користувачі. Ви можете віддати свій голос за тих, хто, на вашу думку, заслуговує на перемогу, на сайті премії. Голосування триває до 17 березня.  У складі журі - експерти в області фінансів, банківської справи, інвестицій, страхування та інших фінансових аспектів.

У складі журі:

  • Андрій Дубас — президент Асоціації Українських банків 
  • Євген Заіграєв — член Правління  Приватбанку  (з питань малого і середнього бізнесу)
  • Руслан Демус — лектор Біржового університету
  • Олексій Козирєв — фінансовий експерт Minfin.com.ua
  • Тетяна Лиховид — начальниця управління інформаційно-комунікаційних мереж  AvansCredit

Крім того, підтримати компанії, які претендують на звання найкращих, можуть всі охочі на сайті премії. Для цього потрібно обрати номінацію та віддати свій голос за одного із фіналістів у ній.

Результати голосування і цьогорічні переможці стануть відомі на церемонії нагородження FinAwards 2024 29 березня. Цей захід у жодному разі не можна пропустити тим, хто хоче особисто познайомитися із лідерами фінансової галузі, знайти нових партнерів та навіть клієнтів. 

Проведення цього надважливого у фінансовій галузі заходу відбудеться за підтримки спонсорів: найбільшого банку України  ПриватБанк , навчального центру для інвесторів-початківців  Біржовий університет , сервісу безпечного онлайн-кредитування  AvansCredit .

Премію FinAwards заснували сайти Minfin.com.ua і Finance.ua. 

Цьогорічну премію FinAwards підтримали 15 партнерів, серед яких найбільший банк України  ПриватБанк , який у найскладніші часи продовжує обслуговувати понад 19 мільйонів активних клієнтів, навчальний центр  Біржовий Університет (БУ) , який перетворює інвесторів-початківців на професіоналів та вчить їх заробляти на фондовому ринку, сервіс зручного онлайн кредитування  AvansCredit , який дозволяє клієнтові отримати потрібну послугу з будь-якого куточку світу.

Долучитися до опитування та придбати квитки можна придбати за на сайті премії -  https://www.finawards.com.ua/  

 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ