Новини партнерів АУБ

NovaPay запускає співпрацю з аграрними компаніями для зручних виплат орендодавцям земель

NovaPay розпочав виплати за оренду паїв

NovaPay почав співпрацю з аграрними компаніями, серед яких МХП. Тепер власники земельних угідь, які здають свої паї в оренду цим компаніям, можуть отримати виплати за допомогою NovaPay.

NovaPay zemlya orenda

Кожен орендодавець самостійно обирає, у який спосіб отримати кошти: через зарахування на картку NovaPay, на карту іншого банку або готівкою в одному з 3500 відділень Нової пошти. NovaPay забезпечує високу швидкість і зручність отримання виплат. Адже відділення Нової пошти працюють навіть у самих віддалених селах, у тому числі й на прифронтових територіях.

Щоб отримати виплату потрібно:

  • завітати до зручного відділення Нової пошти;
  • повідомити касира про отримання виплат за оренду землі;
  • надати документи, що посвідчують особу;
  • отримати кошти – на рахунок NovaPay, іншого банку чи готівкою.

Такі масові виплати NovaPay здійснює з допомогою продукту для бізнесу “Реєстрові виплати”. Він дозволяє здійснювати платежі миттєво та зручно для усіх учасників процесу: зробивши один переказ, гроші надійдуть сотням людей.

Нагадаємо, NovaPay пропонує бізнес-клієнтам відкриття рахунків, здачу торгової виручки у відділеннях Нової пошти, еквайрингові послуги, а також всі види платежів та переказів. 

 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ