Новини партнерів АУБ

Атмосфера Парижа: Креді Агріколь відкрив найбільше в Україні сучасне відділення

Атмосфера Парижа: Креді Агріколь відкрив найбільше в Україні сучасне відділення

7 травня відбулося відкриття найбільшого в Україні відділення нового формату Креді Агріколь у Києві за адресою пр-т. Берестейський 67, бізнес-центр Сан Франциско, повідомляє пресслужба банку.

"Для усіх відвідувачів банк підготував приємний сюрприз: щопʼятниці до кінця травня ми запрошуємо усіх на смачні круасани із запашною кавою. Поринути в атмосферу Парижа допоможе вишуканий дизайн з французьким шармом", - йдеться в повідомленні. 

Відділення нового формату є універсальним та обслуговує як приватних осіб, так і бізнес-клієнтів. Також туг є окремий простір для обслуговування преміальних клієнтів.

«Ось вже 31 рік ми використовуємо нашу міжнародну мудрість і досвід для того, щоб надавати українцям якісний сервіс європейського рівня. Ми інвестуємо у мережу банку та прагнемо брати участь у відбудові України. Впевнений, що нове відділення стане ще однією важливою складовою підтримки наших клієнтів», - Карлос де Корду, голова правління Креді Агріколь.

Зручне зонування відділення сприяє максимальному комфорту та конфіденційності клієнтів. Тут є зона самообслуговування 24/7 з терміналом та cash-in банкоматом, сучасний депозитарій, зона відпочинку із запашною кавою, простір для проведення касових операцій та 5 просторих кімнат для переговорів.

«Для нас надважливо підтримувати особистий контакт з клієнтами, тож ми інвестуємо у мережу, відновлюємо відділення на декупованій території, а також ті, які постраждали від обстрілів. У серці кожного нашого відділення - команда, яка підтримує клієнтів. У Сан Франциско це 11 професіоналів у сфері банківських послуг та управління фінансами. Запрошуємо всіх відвідати нове відділення Креді Агріколь!» - Олександр Куркін, член правління, директор з проксіміті банкінгу та мережі Креді Агріколь Банк.

Більше про відділення - дивіться у відео.

 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ