Новини партнерів АУБ

За підсумками I кварталу фінансування МСБ досягло довоєнних показників - Глобус Банк

За підсумками I кварталу фінансування МСБ досягло довоєнних показників - Глобус Банк

За підсумками I кварталу 2024 року обсяги фінансування МСБ у Глобус Банку сягнули довоєнних показників. Про це розповіла Оксана Шульга, директорка департаменту малого та середнього бізнесу Глобус Банку під час круглого столу "Ситуація на ринку МСБ: виклики воєнного часу", повідомляє пресслужба банку.

На заході обговорювали основні тенденції на ринку обслуговування та кредитування МСБ, потреби клієнтів та умови кредитування у 2024 році, а також страхування від воєнних ризиків.
До участі в дискусії були запрошені фахівці провідних українських банків, серед них Оксана Шульга, директорка департаменту малого та середнього бізнесу Глобус Банку. Вона підкреслила, що розвиток МСБ - це вимога сучасності

"Попит клієнтів сегменту МСБ стрімко збільшується. Сфери, що потребують фінансування доволі різноманітні - від надання послуг та виробництва до переробної промисловості. Також останнім часом збільшується фінансування медичної галузі. Наш Банк не залишав ринок кредитування МСБ після початку повномасштабного вторгнення, а за підсумками I кварталу 2024 року наші обсяги фінансування сягнули довоєнних показників. Ми прагнемо створювати продукти та послуги, щоб підтримувати бізнес за будь-яких умов", - зазначила банкірка. 

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ