Новини партнерів АУБ

COMINBANK компенсуватиме аграріям частину вартості вітчизняної сільгосптехніки

COMINBANK компенсуватиме аграріям частину вартості вітчизняної сільгосптехніки

COMINBANK приєднався до Програми компенсації аграріям вартості сільгосптехніки вітчизняного виробника. Про це повідомила пресслужба банку.

Підписання відповідного меморандуму з Міністерством економіки України означає, що відтепер аграрії, які є нашими клієнтами, мають можливість отримати компенсацію від держави у розмірі 25% вартості придбаної техніки від українського виробника

«Третій рік вітчизняні аграрії несуть на своїх плечах важкий тягар війни. Збитки та втрати, яких зазнав наш агросектор становлять мільярди. Та попри це він героїчно продовжує працювати, забезпечуючи продовольством Україну та світ. Тому сьогодні ми надзвичайно раді зробити крок у напрямку підтримки сільгоспвиробників. І я дякую всім, хто сприяв цьому важливому рішенню на користь аграрного бізнесу. Адже йдеться про серйозну підтримку галузі і продовольчу безпеку нашої країни», – прокоментувала Тетяна Путінцева, Голова Правління COMINBANK.

Щоб отримати компенсацію вартості сільгосптехніки аграріям (клієнтам Банку) необхідно:

   • обрати постачальника (з переліку на сайті Мінекономіки)
   • придбати техніку вітчизняного виробництва
   • подати до Банку заявку на компенсацію і підтвердні документи
   • отримати компенсацію на поточний рахунок у Банку.

Ознайомитись із переліком техніки, яка підлягає компенсації, можна на сайті Міністерства економіки України.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ