Новини партнерів АУБ

monobank | Universal Bank придбає будинок 98-річній жінці, яка вийшла з окупації

monobank | Universal Bank придбає будинок 98-річній жінці, яка вийшла з окупації

monobank | Universal Bank купить будинок 98-річній Лідії Степанівні з Очеретиного, Донецької області, яка вразила всю Україну своєю хоробрістю та стійкістю, вийшовши пішки з тимчасово окупованої території, повідомили в банку. 

Жінка, рятуючись від російських окупантів, пішки вийшла з міста, яке перебуває під обстрілами, та подолала близько 10 кілометрів. Будинок Лідії Степанівни, який вона збудувала власними руками, був зруйнований росіянами. Її рідні зазнали поранень. Літня жінка розповіла, що в селищі "страшне що робиться".

Лідія Степанівна йшла весь день, без їжі та води, декілька разів падала без сил і, як вона каже, «засинала». Трималася на двох палицях та «на характері». У розпал боїв пенсіонерка дивом залишилась живою та неушкодженою.

Вже надвечір Лідію Степанівну, виснажену, але не зламану, побачили на дорозі українські військові. Її передали поліцейським з групи "Білий Янгол", які доставили жінку до шелтера для евакуйованих. Зараз Лідія Степанівна почувається добре, повідомили в Національній поліції України.

«Я ту війну пережила і цю війну переживаю. Залишилась без нічого. Але я своєю Україною на ногах вийшла», - каже жінка.

Іти на тлі небезпеки запропонувала невістка, але в дорозі так вийшло, що родичі розділилися. Згодом з’ясувалося, що син літньої жінки разом з дружиною теж вийшли з окупованих територій та перебувають у лікарні. Поліціянти зв’язалися з онучкою Лідії Степанівни, яка має за нею приїхати.

0205Iryna Starominska

Нещодавно стало відомо, що monobank | Universal Bank  придбає будинок для 98-річної героїні.

Голова Правління АТ "УНІВЕРСАЛ БАНК" Ірина Старомінська повідомила про це у своєму Facebook: "Будинок, який Лідія Степанівна будувала власними руками, знищили окупанти. Рятуючись від них, бабуся весь день йшла без їжі та води, декілька разів падала без сил і, як вона каже, "засинала". Жінка трималася на двох палицях. У розпал боїв вона дивом залишилась живою. Наразі старенька під опікою наших військових. 98 років! Друга війна на віку. Знову пережила окупацію. Від monobank I Universal Bank ми вирішили купити бабусі будиночок".

Це ще один чудовий приклад того, як українці підтримують один одного в цей складний час. Лідія Степанівна – справжня героїня, яка своїм прикладом показує, що навіть у найскладніших ситуаціях не можна втрачати віру та надію.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ