Новини партнерів АУБ

РАДАБАНК пропонує нові інструменти для інвестування

РАДАБАНК пропонує нові інструменти для інвестування

РАДАБАНК розширив спектр своїх послуг, пропонуючи клієнтам декілька інвестиційних інструментів для отримання додаткового доходу з мінімальними ризиками, про це повідомила пресслужба компанії.

Незважаючи на непередбачувані економічні умови, інвестування залишається ключовим елементом фінансової стратегії для забезпечення стабільності та зростання капіталу.

В повідомленні РАДАБАНКу зазначено, що депозитні програми є одним зі способів ефективного розміщення коштів з мінімальними ризиками. Їхня безпека гарантується фондом гарантування вкладів фізичних осіб, а гнучкість програм дозволяє вибрати оптимальну стратегію для задоволення потреб клієнта.

Крім того, РАДАБАНК пропонує інвестувати в облігації внутрішньої державної позики, які забезпечують повернення інвестованих коштів та прибуток. Цей вид інвестицій відзначається високою ліквідністю, що робить його привабливим для інвесторів.

“Інвестиційні монети вважаються цікавим інструментом для довгострокових інвестицій. Вони мають колекційну цінність та потенціал для зростання вартості з часом”, – зазначають в РАДАБАНКу.

Пресслужба РАДАБАНКу наголошує, що вибір інвестиційних інструментів має відповідати цілям та орієнтовним термінам інвестицій, тому варто ретельно обирати оптимальний варіант.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ