Рада АУБ

Аржевітін Станіслав Михайлович

ГОЛОВА РАДИ АУБ

Доктор економічних наук . Заслужений економіст України. Професор кафедри банківської справи КНЕУ ім. В. Гетьмана.

У банківській системі з 1982 року.
Досвід роботи на керівних посадах понад 30-ти років:

Голова Правління Акціонерного банку «Ажіо» понад 15 років, в.о. Голови Комітету ВРУ з питань фінансів та банківської діяльності. Двічі очолював Громадську колегію Національного банку України. Керівник кафедри банківської справи Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана.
Освіта Київський інститут народного господарства, Банківська група.

Мельник Петро Петрович

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ АУБ

У банківській системі з 2002 року.

Досвід роботи на керівних посадах понад 12 років:

з 2007 року працював в КБ «Надра», «БМ Банк», КБ «ТерраБанк», КБ «ТрастКапітал», КБ «Кредит Оптима», в АТ «Банк СІЧ», в АТ «Альпарі Банк». У 2021 році призначений на посаду Голови Правління АТ «АЙБОКС БАНК».

Освіта: Вінницький державний аграрний університет: «Менеджмент організацій», «Європейскі бізнес технології», майстер ефективних продажів банківських бізнесів, Києво-Могилянська Бізнес школа, фінансовий аналіз та оцінка нових проектів.

Дубас Андрій Богданович

ПРЕЗИДЕНТ АУБ

У банківській системі з 2014 року:

Апарат Верховної ради України; Національний банк України; Радник Голови НБУ; Керівник секретаріату Громадської ради при НБУ; В.о. Заступника Голови правління; Державної інноваційної фінансово-кредитної установи; Директор ТОВ «Фінансова група «Конгрес», Президент Асоціації українських банків.

Освіта: Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Університет економіки і права «КРОК», Національна академія державного управління при Президентові України.

Громадська діяльність: з 2016 року до нині член Вищої експертної ради НБУ.

Золотько Дмитро Якович

ЧЛЕН РАДИ АУБ

Голова правління АТ «Перший інвестиційний банк»

Досвід роботи у банківській системі – 26 років.

Голова правління Першого Інвестиційного Банку з грудня 2019 року.

Освіта : вища економічна, закінчив Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю «Банківська справа».

АТ «Перший інвестиційний банк» є дійним членом Асоціації українських банків.

Колесник Ярослав Васильович

ЧЛЕН РАДИ АУБ

Співголова Ради Асоціації «Український кредитно-банківський союз»

У банківській системі понад 14 років.

Член наглядової ради Українського кредитно-банківського союзу.

Досвід роботи на керівних посадах: у 1997 році очолював кафедру банківської справи Київського Слов'янського університету; з квітня 199 року працював у банку «Форум», був заступником голови Правління, а з червня 2005 року голова Правління банку.

Освіта: у 1982 році закінчив Київський політехнічний інститут, а в 1995 році – Київський державний економічний університет за спеціальністю «фінанси і кредит».

Косюга Володимир Володимирович

ЧЛЕН РАДИ АУБ

Президент Асоціації «Дніпровський банківський союз»

У банківській системі з 1997 року

Досвід роботи на керівних посадах понад 20 років: керівник регіональних підрозділів банків АКІБ «УкрСиббанк», ПАО «Укрсоцбанк», ПАТ «Ощадбанк» та інших.

Освіта: Ленінградське Вище військово-політичне училище ППО, Державний Гірничій Університет, фінанси та кредит.

Громадська діяльність: Член Громадської Ради при ДФС Дніпропетровської області.

Путінцева Тетяна Володимирівна

ЧЛЕН РАДИ АУБ, ГОЛОВА КОМІТЕТУ АУБ З ПИТАНЬ НАГЛЯДУ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ БАНКІВ

Голова Правління АТ «Комерційний індустріальний банк»

Досвід роботи у банківській системі понад 20 років.

Досвід роботи на керівних посадах – 13 років: к ар’єру розпочала з посади економіста відділення, а за декілька років стала керівником одного з відділень «Приватбанку», з 2006 року обіймала посаду заступника Голови Правління «Південкомбанку». Працювала у керівному складі ПАТ «Промінвестбанк», АТ «Сведбанк», АКБ «ТАС-Комерцбанк», ВАТ КБ «Півдемкомбанк». З 2013 була заступником Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК» – керівника Східного регіону. З квітня 2018 року є Головою Правління «Комерційного Індустріального Банку».

Освіта:  Донецький державний університет економіки та торгівлі, Донецька державна академія управління, аспірант у Державному вищому навчальному закладі «Університет банківської справи».

АТ «Комерційний індустріальний банк» є дійсним членом Асоціації українських банків.

Романчукевич ВіталійВікторович

ЧЛЕН РАДИ АУБ, ПЕРШИЙ ВІЦЕПРЕЗИДЕНТ АУБ

Голова наглядової ради Європромбанк

Доктор економічних наук.

У банківський системі з 2006 року.

Досвід роботи на керівних посадах понад 10 років: з 2007 року працював у Національному банку України (Департамент монетарної політики та економічного аналізу та Генеральний департамент грошово-кредитної політики НБУ), Перший Зступник АКБ «Індустріалбанк»

Освіта:  Національна академія державного управління при Президентові України, Львівський державний університет внутрішніх справ, Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи НБУ.

Тарасовець Микола Павлович

ЧЛЕН РАДИ АУБ

Голова Правління АТ «Полікомбанк»

У банківській системі з 1977 року.

>Досвід роботи на керівних посадах понад 28 років: працював у Чернігівському обласному і міському управліннях «Промбудбанку»; з 1991 року керуючий Чернігівської філії «АвтоВАЗбанка», з серпня 1994 р. по теперішній час Голова Правління «Полікомбанку». Досвід організації банківської діяльності закріплений стажуванням у банках Росії, США, Угорщини. З 2000 р. член Ради Асоціації українських банків.

Освіта Київський інженерно-будівельний інститут, Київський національний економічний університет.

АТ «Полікомбанк» є дійсним членом Асоціації українських банків.

Хейло Галина Михайлівна

ЧЛЕН РАДИ АУБ, ВІЦЕПРЕЗИДЕНТ АУБ

У банківський системі з 1999 року.

Досвід роботи на керівних посадах понад 17 років , Фундатор фінансово-аналітичного центру «Трансформація», Ексголова Правління АТ «АЙБОКС БАНК».

Освіта:  Донецький державний технічний університет, «Економіка підприємств»;
Global Assosiation of Risk Professionals, сертифікований управлінець; Interactive Advertising Bureau, управлінський облік в бізнесі, сертифікований спеціаліст; Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, професійний учасник фондового ринку по торгівлі цінними паперами та по депозитарній діяльності.

Лектор у Національному центрі підготовки банківських працівників та Міжнародній бізнес-школі "Nickland".

Фахові блоги:  Фінансовий експерт - Liga.netMinfinЛевый берег .

Шиян Вадим Васильович

ЧЛЕН РАДИ АУБ

Директор ТОВ «Ukrainian business support»

У банківський сфері – 12 років.

Має трирічний досвід роботи у фінансовому консалтингу, співзасновник консалтингової компанії «UBS» («Ukrainian business support» ), яка спеціалізується на залученні фінансування для бізнесу та фінансово-економічному аналізі діяльності підприємств.

Основною метою своєї діяльності визначає  підвищення інвестиційної привабливості українських підприємств та України в цілому.  Головним завданням, як член Ради АУБ, вбачає полегшення доступу бізнесу до банківського фінансування, розробку спільно з членами асоціації нових або впровадження світових інструментів фінансування, участь в полегшенні процедур прийняття рішень, щодо кредитування та підвищення професійних компетенцій кредитних спеціалістів.

Освіта:  Черкаський банківський інститут (2000-2006 рр.), магістр фінансів.

ТОВ «UBS» є дійсним членом Асоціації українських банків.

Яценко Олексій Олексійович

ЧЛЕН РАДИ АУБ

У банківській системі – 17 років.

Загальний трудовий стаж – 25 років: з 2003 року працював у АТ «МЕГАБАНК», до 2019 року чотири роки був головою Наглядової ради, з 2010 став членом Правління. За роки його роботи у топменеджменті банку, «МЕГАБАНК» закріпився у двадцятці найнадійніших банків України за версією різних рейтингових агентств.

Освіта:  Харківський державний автомобільно-дорожній технічний університет, 2000р., кваліфікація – інженер з організації та регулювання дорожнього руху; Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, 2007р., кваліфікація – спеціаліст з банківської справи.

Підписка на новини АУБ

aub logo white 70

 

Місія Асоціації українських банків – підтримка розвитку національної банківської системи. АУБ співпрацює з Верховною Радою України з питань удосконалення законодавства, що регулює банківську діяльність, взаємодіє з Національним банком України щодо нормативного забезпечення функціонування банків та небанківських фінансових установ. АУБ дбає про підвищення кваліфікації банківських працівників, розширює міжнародні зв'язки з асоціаціями та банківськими структурами інших країн.

 

Контакти

    Адреса:
вул. Євгена Сверстюка,
15 Київ 02002 Україна


   Email :
secret@aub.org.ua


    Телефони:
+380 (44) 516-8775

Підписка на новини АУБ