RSS
21 Листопад
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбулася зустріч з Канадською агенцією міжнародного розвитку (CIDA)

pc080263.jpgВ Асоціації українських банків відбулася зустріч експертів з Канадської агенції міжнародного розвитку (CIDA) та представниками АУБ.

Метою зустрічі було обговорення впровадження в Україні проекту розробки Канадської агенції міжнародного розвитку (CIDA) «Розроблення комунікаційної політики для поширення статистичної інформації та публікацій Національного банку України».

Проект розробки та впровадження публічної політики (Проект PRISM) розрахований на п’ять років (2007-20112), він фінансується Канадською агенцією міжнародного розвитку (CIDA); керівництво проектом здійснює Канадське бюро міжнародної освіти (СBIE).
Проект надає цільову підтримку у розбудові спроможності українських урядових інституцій України щодо розробки, впровадження та координації публічної політики.
Ініціативою «Розроблення комунікаційної політики для поширення статистичної інформації та публікацій НБУ» передбачено надання Національному банку України технічної допомоги.

Завданням проекту є вдосконалення механізмів розробки та впровадження публічної політики в Україні через поєднання європейського досвіду з канадськими знаннями у контексті прагнень України до євроатлантичної інтеграції.

В ході обговорення канадські експерти відмітили, що завдяки проекту PRISM українські урядові інституції матимуть можливість вивчити досвід Канади та європейських країн. Проект PRISM спиратиметься на успішний досвід попередніх проектів CIDA та буде спрямований на усунення перешкод до здійснення ефективної публічної політики в Україні в оперативний та систематичний спосіб.

В свою чергу, фахівцями АУБ було підкреслено, що НБУ надає щомісячно цілісну інформацію, проте це системна інформація, а для користувачів буде також корисна інформація в розрізі банків.

Було також обговорено можливість створення при НБУ комітету, який би займався впровадженням проекту PRISM в Україні та оптимізацією форм звітності Національного банку України.

Загалом було погоджено врахувати пропозиції АУБ щодо проекту та  спільно з НБУ працювати в контексті його впровадження в Україні.

На зустрічі були присутні з боку CIDA: пп. Люсі Лаліберте, Берні Бойко та Гелен Папіно;
з боку АУБ: Самойлова Ірина Вікторівна – директор Департаменту з питань нагляду і регулювання банківської діяльності, Мельник Василь Ферапонтович – референт Президента АУБ, Кучерук Володимир Іванович – директор Інформаційного-аналітичного центру Асоціації Українських Банків, Мілевський Анатолій Леонідович – начальник відділу бюджету, аналізу та методології Українського професійного банку, Андрійчук Василь Матвійович -  заступник Директора департаменту статистики та звітності НБУ.


 2010-12-10

 
НОВИНИ