RSS
23 Жовтень
     
 
Новини АУБ
В АУБ відбувся діалог між банками та вкладниками з метою утвердження довіри між ними

pb300205.jpgВ Асоціації українських банків відбувся «круглий стіл» на тему «Як не допустити порушення прав кредиторів та вкладників? Діалог щодо відновлення довіри між банками та вкладниками».

Під час заходу були заслухані доповіді Голови Ради АУБ, Першого заступника Голови парламентського Комітету з питань фінансів і банківської діяльності Станіслава Аржевітіна, Президента АУБ Олександра Сугоняка, народного депутата України Олексія Бабуріна, Голови Запорізької спілки захисту інтересів вкладників-споживачів банківських послуг Нелі Босієвої, представників комерційних банків та регіональних об’єднань вкладників з різних областей України.

Учасники засідання констатували, що тільки з позиції взаємоприйнятного діалогу можуть бути ефективно врегульовані питання взаємодії вкладників та банків. У той же час, як наголосив Президент АУБ Олександр Сугоняко, системне вирішення всіх проблемних питань можливе лише за умови функціонування постійно діючого трикутника: інститути державної влади – банки – вкладники (суспільні організації та об‘єднання).

Голова Запорізької спілки захисту інтересів вкладників-споживачів банківських послуг Неля Босієва поділилася з присутніми власним успішним досвідом щодо захисту інтересів вкладників, окреслила спектр нагальних проблемам, що стоять перед українськими вкладниками, та запропонувала шляхи їх розв’язання.

Під час засідання відбулася гостра дискусія. Було висловлено різні думки з проблемних питань та можливих шляхів їх вирішення.

Учасниками «круглого столу» було запропоновано об‘єднати свої зусилля з метою відстоювання спільних інтересів. Зокрема, було запропоновано започаткувати створення Всеукраїнської координаційної ради кредиторів, інвесторів та вкладників.

Окрім цього, в рамках «круглого столу» відбулася презентація книги Н.Г.Босієвої «Учитесь отстаивать свои права. Из опыта работы Запорожской общественной организации «Союз защиты интересов вкладчиков-потребителей банковских услуг», яку було видано за підтримки Асоціації українських банків.


2010-12-03

 
НОВИНИ