RSS
20 Листопад
     
 
Новини АУБ
Міжнародні тенденції в банківському ризик менеджменті: Сorporate Governance і Базель III.

basel.jpg8 грудня пройде інформаційна бізнес-сесія міжнародного банківського експерта Ламари фон Альбертіні на тему: "Міжнародні тенденції в банківському ризик менеджменті з урахуванням нової концепції Corporate Governance. Останні рекомендації Базельського комітету з банківського нагляду".

Які нові тенденції у сфері банківського ризик-менеджменту?
Як вивести управління банками на новий рівень?
Що радять міжнародні експерти в цій сфері?
На ці і багато інших питань можна буде знайти відповіді на інформаційній бізнес-сесії міжнародного банківського експерта Ламари фон Альбертіні (Швейцарія).

Організатор бізнес-сесії - Міжнародна бізнес-школа "Nikland".

Захід проходить за підтримки Асоціації Українських Банків.

Основне завдання бізнес-сесії - показати новий погляд на взаємозв'язок банківського корпоративного управління і банківського ризик - менеджменту. 
Під час заходу також буде висвітлено вплив провалів і недоліків в корпоративному управлінні при фінансовій кризі, включаючи системи ризик менеджменту.

Під час бізнес-сесії будуть детально розглянуті нові принципи вдосконалення корпоративного управління для забезпечення функціонування системи ризик - менеджменту і, отже, стабільності фінансових інститутів згідно з останніми рекомендаціями Базельського комітету з банківського нагляду (Принципи для Вдосконалення Корпоративного Управління Базельського комітету по банківському нагляду від 4 жовтня 2010).
Ці рекомендації є складовою частиною Базеля III, який у свою чергу є відповіддю на фінансову кризу.

Окремо акцент поставлений на конкретне застосування рекомендацій Базельського комітету для поліпшення системи ризик менеджменту у фінансових установах.

Про лектора:
Ламари фон Альбертіні, Швейцарія - експерт з банківського права, багаторічний міжнародний досвід роботи в області "Legal Compliance & Risk Control» в передових банках Німеччини и Швейцарії.
Кандидат юридичних наук, викладацька діяльність в Мюнхенському університеті (1998-2002 гг.), автор наукових публікацій. Мови: російська, українська, німецька та англійська.
Про організатора:
Міжнародна бізнес школа "Nikland" - передова бізнес школа нового покоління. Школа покликана формувати і виховувати лідерів, що розраховують застосовувати свої професійні знання в умовах швидкорослих ринків.
www.nikland.com.ua

Місце проведення : м. Київ, вул. Госпітальна, 12, готель "Президент Отель".
Час проведення : 10.00 - 14.00

Реєстрація учасників :
Участь в бізнес-сесії безкоштовна за умови попередньої реєстрації до 7 грудня по тел. (044) 331 44 83, info@nikland.com.ua, www.nikland.com.ua

Партнери інформаційної бізнес-сесії :
Генеральний інформаційний партнер: ІА "Інтерфакс-Україна"
Генеральний медіа-партнер: "Finance.ua"
Медіа-партнер: "Prostobankir.com.ua"
Приймає учасників готель "Президент Отель"

 
НОВИНИ