RSS
20 Січень
     
 
Новини АУБ
Судове засідання щодо розгляду організованого АУБ позову банків до НБУ відбудеться 26 жовтня 2010

pozov.jpgАсоціація українських банків продовжує діяти щодо відміни Постанови НБУ від 09.06.2010 р. № 273 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України», як такої, що порушує права середніх та малих банків.

Під час  засідання Окружного адміністративного суду міста Києва, яке відбулося 4 жовтня поточного року щодо розгляду цієї справи, позивачі уточнили свої вимоги, а  відповідач, виклав свої заперечення, розміщенні на дев’яти аркушах.

Наступне судове засідання призначене на 26 жовтня 2010 року на 11:00 год. у приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: місто Київ, вул. Десятинна, 4/6

Нагадаємо, що даною Постановою Національний банк України зобов’язав банки, які на дату набрання чинності Постанови №273 мають регулятивний капітал менший, ніж 120 млн. грн., збільшити його до цього розміру до 1 січня 2012 року. Також НБУ заборонив банкам, у яких розмір регулятивного капіталу менший, ніж 120 млн. грн., до часу приведення розміру регулятивного капіталу у відповідність до вимог Постанови №273 залучати вклади (депозити) від фізичних осіб більше обсягу залучених вкладів фізичних осіб на дату набрання чинності Постанови.

 Окрім цього НБУ зобов’язав банки, які отримали письмовий дозвіл на здійснення окремих операцій до набрання чинності Постановою №273 та мають регулятивний капітал менший, ніж установлений Постановою, для збереження права на здійснення цих операцій до 1 січня 2012 привести розмір свого регулятивного капіталу у відповідність до вимог Постанови, а це 120, 180 та 240 млн. грн.


Прес-служба
Асоціації українських банків

 
НОВИНИ