RSS
23 Жовтень
     
 
Новини АУБ
АУБ спростовує недостовірну інформації щодо банку “Форум"

forum.jpgОстаннім часом у засобах масової інформації регулярно з'являються повідомлення про вкрай незадовільний фінансовий стан КБ “Форум”, якому начебто загрожує банкрутство, з сумнівним піклуванням про інтереси клієнтів банку, і зокрема, вкладників. Банк “Форум” публікував спростування названих повідомлень, але вони настирливо продовжуються. Свою підтримку банку у цій боротьбі з інформаційними ворогами надав і НБУ.
12.10.2010 р. на сайті інформаційної агенції “From-ua” оприлюднена інформація під заголовком “Ситуация вокруг банка «Форум» вызывает тревогу – эксперт”, в якій продовжується компрометація банку, з посиланням на “джерело в АУБ”. Це при тому, що Президентом АУБ п.Сугоняком О.А. в інтерв'ю 5-му каналу ТБ 08 жовтня 2010 р. було надано повідомлення про недостовірну негативну інформацію, яка з`явилася в інформаційному просторі щодо банку “Форум”. Керівництво АУБ відхиляє наявність будь-якого “джерела в АУБ” для надання такої негативної інформації.
Підтвердженням ставлення АУБ до банку “Форум” є те, що частину своїх тимчасово вільних коштів Асоціація зберігає на рахунку у банку “Форум”.
Використання іміджу Асоціації українських банків для обґрунтування своїх неправдивих повідомлень без посилання на конкретну особу підтверджує фальшивість і упередженість дій  інспіраторів акції.


Прес-служба АУБ

 
НОВИНИ