RSS
20 Листопад
     
 
Новини АУБ
АУБ виступає за скасування пенсійного збору з операцій купівлі-продажу валют

obmin.jpgАсоціація українських банків звернулася до Прем”єр-міністра України Миколи Азарова з проханням відмінити сплату пенсійного збору при здійсненні операцій купівлі-продажу безготівкової іноземної валюти за гривню.

Нагадаємо, що АУБ протягом останніх років послідовно та аргументовано виступала за скасування пенсійного збору з операцій купівлі-продажу іноземної валюти як такого, що негативно впливає на притік іноземних інвестицій в Україну і на розвиток внутрішнього валютного ринку. Таку ж думку з цього питання постійно висловлювали і міжнародні фінансові організації.

За словами Першого Віце-президента АУБ Володимира Бондаря, “поповнення коштів Пенсійного фонду України через оподаткування операцій купівлі-продажу валют є короткостроковим вирішенням проблеми, ефект від якої буде тимчасовим та незначним. Набагато більше шкоди принесе бюджету України зменшення інвестицій, що неминуче призведе до затягування процесу відновлення економіки, наслідком чого буде зниження прибутковості підприємств та рівня наповнення бюджету”.

З огляду на це Асоціація українських банків сподівається на державницьку позицію керівників країни та вирішення питання відміни пенсійного збору з операцій купівлі-продажу валют у Законі України "Про Державний бюджет України на 2010 рік ".

Прес-служба
Асоціації українських банків


2010-04-07

 
НОВИНИ