За 9,5 місяців 2007 року Укргазбанк реалізував на внутрішньому ринку понад тонну банківського золота.
Андрій Пономарьов, директор Казначейства Укргазбанку, коментуючи даний показник, наголосив: «На сьогодні, ми не лише зберегли свою частку на внутрішньому ринку банківських металів на рівні минулого року, але й стали значно технологічнішими у конкурентній боротьбі за ювелірів.
На сьогодні, ми першими почали продавати банківське золото у гранулах та досягли розширення асортименту продуктового ряду за рахунок безготівкових продуктів. При цьому, основним споживачем банківського золота і надалі залишається ювелірна промисловість, яка сама по собі, демонструє високі темпи росту. Враховуючи те, що ціна золота на світовому ринку за 3 місяці вже зросла на більш ніж 15 відсотків. Такий зріст співвідносний з прибутковістю на рівні 60% річних у доларах США, що не може не стати привабливим інструментом для вкладів з боку страхових компаній, пенсійних фондів та інших інвесторів.
Безумовно, що долар, втрачаючи позиції, буде й надалі підштовхувати інституційних інвесторів, до додаткових вкладів у «вічні цінності», що дозволить світовому ринку банківських металів та внутрішньому українському «золотому» ринку разом з ним, подовжити подальший свій зріст».












