Виплата процентного доходу по облігаціях

Виплата процентного доходу по облігаціях

АТ “Кредит Банк (Україна)” (андеррайтер і платіжний агент випуску) повідомляє що 12.12.05р. ТОВ “Лізингова компанія — Гарант” здійснила виплату процентного доходу по облігаціях  серії В. Виплата була здійснена у повному обсязі, згідно реєстру власників облігацій станом на 11.12.05р.


Трьохрічні іменні облігації номіналом 1000 грн. на суму 30 млн. грн. розміщалися серіями А і В під 16% і 17% відповідно. Оферта по облігаціях не передбачена.


ТОВ “Лізингова компанія — Гарант” займає сегмент ринку, пов’язаний з обслуговуванням лізингових проектів підприємств усіх форм власності середнього і малого бізнесу. Як правило, це підприємства і організації, що мають річний дохід від 2 млн.грн. до 250 млн.грн.


ТОВ “Лізингова компанія — Гарант” здійснює поставку основних засобів на умовах оперативного і фінансового лізінгу .


Довідка про організатора випуску:


АТ „Кредит Банк (Україна)” є активним торгівцем цінними паперами (портфель цінних паперів станом на 01.12.05р. становив більше 31 млн.грн.) і працює на ринку цінних паперів з 1994 року.


АТ „Кредит Банк (Україна)” організував емісії облігацій ТзОВ „Орхідея” (5 млн.грн.) , ТзОВ „Шувар” (5 млн.грн., розміщення триває), ТзОВ „Лізингова компанія — Гарант” (30 млн.грн.).


АТ „Кредит Банк (Україна)” також виступає соандерайтером та обслуговуючим банком по ряду інших емісій.




Прес-центр АТ «Кредит Банк (Україна)»