АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ БАНКІВ

Все тільки починається...

Актуальні питання розвитку фінансової системи

20 березня 2019 року в Університеті митної справи та фінансів відбувся семінар на тему «Актуальні питання розвитку фінансової системи». Захід проводив Регіональний центр інноваційного розвитку банківської системи України, Асоціація «Дніпровський Банківський Союз» за участю Президента Асоціації українських банків Дубаса Андрія Богдановича.

У засіданні прийняли участь керівники та фахівці банку «Конкорд», «Радабанк», «Приватбанк», «Державний експортно-імпортний банк», «Укргазбанк», «Ощадбанк», «Полікомбанк», «Мотор-Банк» ФК «Профінеф», викладачі та студенти університету.

На семінарі обговорено шляхи подальшої співпраці, консолідації зусиль і вжиття комплексу заходів, спрямованих на формування спільноти кваліфікованих фахівців у галузі банківської справи та їх залучення до роботи в банківській системі України. Ректор університету Бочаров Д.О. та Президент АУБ Дубас А.Б. підписали Меморандум про співпрацю між Університетом митної справи та фінансів і Асоціацією українських банків.

Серед основних напрямів співпраці, визначених у документі:

Детальніше: Актуальні питання розвитку фінансової системи

Президент АУБ відповів на запитання читачів ІА ЛІГАБізнесІнформ

15 жовтня в конференц-залі ІА ЛІГАБізнесІнформ Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко дав прес-конференцію для ЗМІ на тему “Заходи з мінімізації впливу міжнародної фінансової кризи на банківський ринок України”. По завершенню прес-конференції Президент АУБ в редакції відповів на запитання читачів ІА ЛІГАБізнесІнформ, які вони могли надіслати у цей час в онлайн-режимі.
 
Запитання від читачів та відповіді на них розміщені на сайті ІА ЛІГАБізнесІнформ за адресою: http://www.liga.net/conf/ic/?cid=145


 
2008-10-16

Детальніше: Президент АУБ відповів на запитання читачів ІА ЛІГАБізнесІнформ

Валерій Литвицький та Олександр Сугоняко відповіли на запитання читачів “Обозревателя”

23 жовтня в конференц-залі інтернет-видання “Обозреватель” керівник групи радників голови Національного банку України Валерій Литвицький та президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко дали прес-конференцію для ЗМІ на тему «Стан банківської системи України: запитання і відповіді». Окрім відповідей на запитання представників ЗМІ, Валерій Литвицький та Олександр Сугоняко відповіли на запитання читачів “Обозревателя”, які ті могли надіслати у цей час в онлайн-режимі.

Запитання від читачів та відповіді на них розміщені на сайті “Обозревателя” за адресою: http://conf.oboz.ua/Conference/796.aspx

З відеосюжетами з прес-конференції можна ознайомитись за посиланнями:

1. http://video.oboz.ua/movie.php?aWQ9MTk2MDgmdnQ9MA

2. http://video.oboz.ua/movie.php?aWQ9MTk2MDcmdnQ9MA

3. http://video.oboz.ua/movie.php?aWQ9MTk2MDkmdnQ9MA

4. http://video.oboz.ua/movie.php?aWQ9MTk2MDYmdnQ9MA

 
2008-10-23

Детальніше: Валерій Литвицький та Олександр Сугоняко відповіли на запитання...

Олександр Сугоняко відповів на запитання читачів “Обозревателя”

10 лютого в редакції інтернет-видання “Обозреватель” Олександр Сугоняко дав прес-конференцію для ЗМІ на тему «Зняття банківських проблем та вихід з економічної кризи - в подоланні політичної кризи». Окрім відповідей на запитання представників ЗМІ, Олександр Сугоняко відповів на запитання читачів “Обозревателя”, які могли задати їх у цей час в онлайн-режимі.

Запитання від читачів та відповіді на них розміщені на сайті “Обозревателя” за посиланням:  http://conf.oboz.ua/conference/860.aspx

 

 

 

 
2009-02-12

Детальніше: Олександр Сугоняко відповів на запитання читачів “Обозревателя”

Президент АУБ відповів на запитання читачів газети “Комсомольська правда в Україні”

5 листопада Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко в редакції газети “Комсомольська правда в Україні” під час “прямої лінії” відповів на телефонні запитання читачів газети.

Запитання від читачів та відповіді на них розміщені на сайті газети “Комсомольська правда в Україні” за адресою:
http://kp.ua/daily/061208/65198/

 
2008-12-08

Детальніше: Президент АУБ відповів на запитання читачів газети “Комсомольська...

При використанні матеріалів посилання на Асоціації Українських Банків є обов'язковим