1 лютого 2019 року в стінах Торгово-промислової палати України було підписано Меморандум про співпрацю між Торгово-промисловою палатою України та Асоціацією українських банків.

Розкрити увесь потенціал співпраці між Асоціацією українських банків (далі АУБ) та Торгово-промисловою палатою України (далі ТППУ) – такою була головна мета підписання вищезгаданого Меморандуму про співпрацю.

 

Президент ТППУ Геннадий Чижиков та Президент АУБ Андрій Дубас, як головні підписанти цього документу, пообіцяли діяти конструктивно та наполегливо. Ця зустріч – не лише формальність, але й перші робочі обговорення, які стали можливими внаслідок існування багатьох точок дотику між АУБ та ТППУ. Співпраця в контексті сприяння взаємодії між членами ТППУ та представниками банківського сектору може задовільнити спільні інтереси та відкрити нові шляхи для їх розвитку. Варто пам`ятати і те, що обидві сторони надають послуги Третейського суду, тож взаємодія та активна комунікація між ними зроблять такі послуги ще якіснішими.

Також було досягнуто низку домовленостей щодо проведення спільних заходів, завдяки яким представники обох сторін зможуть розширити коло ділових контаків та бізнес-горизонти.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction