АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ БАНКІВ

Все тільки починається...

Меморандум про співпрацю між Торгово-промисловою палатою України та Асоціацією українських банків підписано

1 лютого 2019 року, сьогодні, в стінах Торгово-промислової палати України було підписано Меморандум про співпрацю між Торгово-промисловою палатою України та Асоціацією українських банків.

Розкрити увесь потенціал співпраці між Асоціацією українських банків (далі АУБ) та Торгово-промисловою палатою України (далі ТППУ) - такою була головна мета підписання вищезгаданого Меморандуму про співпрацю.

 

Президент ТППУ Геннадий Чижиков та Президент АУБ Андрій Дубас , як головні підписанти цього документу, пообіцяли діяти конструктивно та наполегливо. Ця зустріч - це не лише формальність, але і перші робочі обговорення, які стали можливими внаслідок існування багатьох точок дотику між АУБ та ТППУ. Співпраця у контексті сприяння взаємодії між членами ТППУ та представниками банківського сектору може задовільнити спільні інтереси та відкрити нові шляхи для їх розвитку. Варто пам`ятати і те, що обидві сторони надають послугиТретейського суду, то ж взаємодія та активна комунікація між ними зроблять такі послуги ще якіснішими.

Також було досягнуто низку домовленостей щодо проведення спільних заходів, завдяки яким представники обох сторін зможуть розширити коло ділових контаків та бізнес-горизонти.

При використанні матеріалів посилання на Асоціації Українських Банків є обов'язковим