АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ БАНКІВ

Все тільки починається...

АУБ

Новий спектр можливостей  для ПАТ "Банк "Український капітал"

28 жовтня ПАТ "Банк "Український капітал" вступив до Асоціації українських банків, таким чином зафіксувавши свою співпрацю.

Своєю місією Банк "Український капітал" бачить надання кожному клієнту комплексу сучасних банківських послуг, постійне вдосконалення бізнес-процесів та підвищення рівня сервісу. Ми досягнемо цього разом!

Робота між Асоціацією українських банків та його членами  будується на принципах довіри і взаємоповаги ділових інтересів. АУБ сприяє становленню стабільних і успішних ділових відносин.

Ми раді співпрацювати разом з ПАТ "Банк "Український капітал

RwS банк отримав переваги АУБ

25 жовтня RwS банк, один з найбільших банків України, підписав меморандум про співпрацю з Асоціацією Українських Банків.

Для банку це означає підтримку від АУБ у питаннях зв’язаних  з відносинами  з Національним банком, Верховною РадоюАдміністрацією ПрезидентаКабінетом Міністрів та ін.,а також  використання переваг, від захисту інтересів банку до перепідготовка персоналу.

 Для Асоціації важливу роль відіграє кожен банк країни, адже ми об’єднуємось заради  спільної мети на засадах взаємовигідної співпраці та зберігаємо самостійність її членів.

АУБ обговорила Постанову НБУ № 64, №97 та №351, зокрема положень, які вимагають від банків поглибленого підходу до побудови та функціонування системи управління ризиками

Удосконалити роботу напрямку ризиків банків, визначити та скласти дорожню карту щодо вирішення основних проблем - такою була мета засідання профільного Комітету АУБ.

Захід відбувся 25 жовтня 2019 за участі Президента АУБ Andriy Dubas, Віце-Президента Vitaliy Romanchukevych та Голови комітету @Kaplyuk Dmytro. У засіданні взяли участь представники банків-членів АУБ, які активно обговорили питання Постанов НБУ № 64, №97 та №351, - положень, які вимагають від банків поглибленого підходу до побудови та функціонування системи управління ризиками. Зокрема, мова йшла про можливість збільшення термінів імплементації вимог постанов, та пропозиції щодо покращення їх функціонування.

Напрацьовані висновки засідання було узагальнено та передано до подальшого опрацювання згідно плану. Ми переконані, що такими діями, консолідуючи зусилля та досвід, вітчизняні банки зможуть формувати якісну практику роботи з ризиками, і відповідно надавати якісніші послуги для населення та бізнесу.

Детальніше: АУБ обговорила  Постанову НБУ № 64, №97 та №351, зокрема  положень,...

Позачерговий З'їзд АУБ - нові можливості та координація зусиль

Метаю даного заходу стало покращення ефективності фунціонування АУБ у контексті сучасних економічних змін.

На з'їзді, що зібрав всіх представників банків-членів Асоціації, було проведено слухання виконавчою дирекцією про проведену роботу, а також анонсовано плани на 2019-2020 роки. Окремою частиною з'їзду включення нових банків в якості членів Асоціації, та обрання нових Членів Ради АУБ.

Детальніше: Позачерговий З'їзд АУБ - нові можливості та координація зусиль

Ба́нківська систе́ма Украї́ни

Ба́нківська систе́ма Украї́ни — це складова економічної системи держави, що включає в себе Національний банк України; інші банки (резиденти та нерезиденти, зареєстровані у встановленому законодавством порядку на території України); небанківські фінансові установи, виключною діяльністю яких є прийняття вкладів, розміщення кредитів або ведення рахунків клієнтів; Фонд гарантування вкладів фізичних осіб; банківську інфраструктуру, а також зв'язки та взаємини між ними.

Сьогодні банківська система України — це один із найрозвинутіших елементів господарського механізму, оскільки її реформування було розпочате раніше за інші сектори економіки, що визначалося ключовою роллю банків при вирішенні завдань переходу до ринку.

Детальніше: Ба́нківська систе́ма Украї́ни

При використанні матеріалів посилання на Асоціації Українських Банків є обов'язковим