АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ БАНКІВ

Все тільки починається...

Universal Bank запропонував малому бізнесу кредити без комісії

universal_bank.jpgUniversal Bank пропонує підприємствам малого бізнесу скористатись акційною пропозицією і оформити кредит з комісією 0%!
 
З 18.04.2012 р. і до кінця червня Universal Bank пропонує підприємствам малого бізнесу можливість отримати кредит або відновлювальну кредитну лінію з комісією 0% за надання кредиту або встановлення ліміту кредитної лінії.

В рамках акції завдяки бізнес-кредитам без комісії за оформлення та додаткових виплат за ініціювання кредиту представники малого бізнесу зможуть задовольнити потребу свого бізнесу у поповненні товарних запасів та закупівлі сировини, оновити та збільшити виробничі потужності, придбати комерційний автотранспорт або комерційну нерухомість.

«Universal Bank активно впроваджує інструменти та заходи для партнерської підтримки малого бізнесу. Завдяки нульовій комісії підприємства матимуть змогу суттєво заощадити на отримані кредитних коштів і, таким чином, більше фінансів спрямувати на розвиток власної справи» - зазначив Михайло Богомазов, директор департаменту малого бізнесу Universal Bank.
 
Детальні умови акції дивіться на сайті: www.universalbank.com.ua.Інформація про Universal Bank:

Universal Bank має стійкий власний капітал та розвинену мережу відділень. Станом на 01.12.2011 статутний капітал банку складає 1, 153 млрд. грн. За розміром капіталу Universal Bank входить до групи великих банків за класифікацією Національного банку України.
Universal Bank є учасником європейської банківської групи Eurobank EFG Group, яка представлена в Греції, Болгарії, Сербії, Румунії, Туреччині, Польщі, Україні, Великобританії, Люксембурзі та на Кіпрі. Група є учасником міжнародної банківської групи EFG Grouр, яка представлена  у 40 країнах світу.


При використанні матеріалів посилання на Асоціації Українських Банків є обов'язковим