"Повне енергетичне ембарго, а також відключення всіх російських та білоруських банків від SWIFT — це першочергові кроки, на які ми очікуємо від ЄС та інших наших партнерів. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час спільної прес-конференції у Брюсселі з Високим представником Європейського Союзу Жозепом Боррелем та Комісаром Європейського"

Тим часом, українські банки намагаються самостійно зупинити операції з банками рф та Білорусі, розуміючи важливість ситуації,що пов'язана з діями агресора. Як зазначила Голова правління ComInBank Тетяна Путінцева у своєму дописі:

"Агресор намагається обійти санкції шляхом використання свого сателіта – Білорусі. Так, близько 2 мільйонів нових банківських карт систем Mastercard та VISA були емітовані у Білорусі протягом 2022 року. Попит громадян рф на картки найбільшого білоруського банку «Білорусбанк» виріс на 58,3%. Росія користується формальною незалежністю Білорусі для того, щоб зменшити тиск західних санкцій на свою економіку. І, на жаль, має у своїх намаганнях певний успіх.

З початку війни, ми зупинили всі операції не тільки з банками рф, але й з банками Республіки Білорусь. Це принципова позиція для нас, адже білоруський режим має нести свою частку відповідальності за розв’язану проти України війну. Однак, попри те, що саме з території Білорусі наступали російські танки на Київ, попри те що й досі з Білорусі летять ракети – Білорусь не визнана агресором на міжнародно-правовому рівні. І ця ситуація потребує термінових змін: білоруські банки мають негайно бути відключені від систем Mastercard та VISA, а також від системи SWIFT. Адже кожен злочин вимагає своєї кари."

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction