* За даними пресс-служби Банку Січ
 
«Банк Січ» - банк, що входить до Асоціації, став першим українським банком, який достроково погасив у повному обсязі кредит рефінансування НБУ
Днями фінансова установа повністю розрахувалася з Нацбанком за кредитом обсягом 3,15 млрд грн, що також стало найбільшим поверненням рефінансу серед українських приватних банків після підвищення облікової ставки до 25% річних.
 
До цього найбільшою угодою щодо повернення рефінансу серед приватних банків було погашення на суму 884 млн грн.
У Банку Січ повідомили, що після підвищення облікової ставки витрати на обслуговування кредиту рефінансу досягли 67 млн ​​грн на місяць. Після погашення позики Банк Січ першим серед банків у повному обсязі зняв із себе тягар обслуговування кредиту НБУ, що дасть можливість фінустанові розвиватися.
 
«Зекономлені кошти будуть спрямовані на розвиток банку в такий складний для країни час, частина піде на допомогу ЗСУ», - заявив голова наглядової ради та акціонер банку «Банку Січ» Олег Баланда.
"Банк Січ" - універсальний банк, заснований у 2011 році. Акціонерами банку виступають фізичні особи – громадяни України Олег Баланда (55,6%) та Валерій Роздорожний (31%).
Національне рейтингове агентство "Рюрік" привласнило "Банку Січ" довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaААА інвестиційної категорії з прогнозом "у розвитку".
Станом на 1 серпня 2022 року «Банк Січ» дотримувався всіх нормативів НБУ.
 
Банк є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Асоціації фондових торговців, та протягом довгого часу входить до Асоціації українських банків.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction