GlobusPlus - це мобільний застосунок з простими та зрозумілими функціями. Його мета надавати клієнтами зручні фінансові сервіси та бути корисними в щоденних справах. На сьогодні, командою Globus Plus продовжується удосконалення додаткових сервісів та створюються інструкції для їх використання.
Реєстрація додатку відбувається швидко онлайн у смартфоні. Після реєстрації можна користуватися послугами банку: відкрити картку, купувати товари в оплату частинами, здійснювати платежі та багато інших зручних функцій. Додаток також дозволяє відкривати депозити та використовувати їх переваги. 

 

"Найдорожчий актив банку - це його клієнти. І ми намагаємося робити все, щоб їм було зручніше користуватися нашими послугами, - каже Голова Правління АТ "КБ Глобус" Сергій Мамедов. – Зручна та легка у використанні мобільна програма – це необхідність, і той продукт, який обов'язково повинен мати кожен сучасний банк. Ми не припиняємо розробку GlobusPlus і постійно удосконалюватимемо додаток, додаючи до нього нові функції та продукти».

 

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction