Що з ринком нерухомості, цінами та перспективами? Певно це питання зараз цікавить всіх, і на нього фахово відповідають аналітики компанії "Увекон", яка є членом Асоціації українських банків.
Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за квітень, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів. Аналіз цін пропозиції проводиться на підставі даних ГІС "Увекон". У звіті представлена ціна пропозиції, яка може відрізнятися від реальної ціни угоди в більшу або меншу сторону. Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.

Більш детальну інформацію про стан ринку нерухомості в динаміці, у розрізі ретроспективних періодів та територіально-адміністративного ділення України, дані про розмір коефіцієнтів торгу та ставки капіталізації, термін експозиції та кількість укладених угод продажу, оренди нерухомості можна отримати завдяки застосуванню сервісу Інтерактивний звіт "Стан ринку нерухомості України за даними ГІС "Увекон".    

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction