Із 39 українських банків, які підключені до системи BankID Національного Банку, тільки вісім фінустанов пропонують клієнтам додаткові послуги. Серед них – АТ «МЕГАБАНК».
 
За даними НБУ, сьогодні Система BankID НБУ налічує 131 абонента: 39 банків-ідентифікаторів та 92 учасника – надавача послуг. Лише вісім банків надають послуги дистанційно з використанням Системи BankID НБУ.
 
У цей перелік входить «МЕГАБАНК», який після простої реєстрації у додатку todobank (достатньо номеру телефону та email) надає можливість клієнту будь-якого з 39 банків пройти ідентифікацію за допомогою BankID для відкриття картки todobank.
 
Окрім цього, клієнти мають доступ до спрощеної системи ідентифікації при отриманні послуг на порталах державних сервісів. Серед них – веб-портал електронних послуг «ДІЯ», Єдиний державний портал адміністративних послуг, Електронні сервіси Держгеокадастру, Кабінет водія та інші.
 
Загалом, за 2021 рік у Системі BankID НБУ здійснено понад 30 млн. успішних електронних ідентифікацій, що в чотири рази більше, ніж за 2020 рік (7,6 млн шт.), та в 100 разів більше, ніж за 2019 рік (300 тис. шт.).
 
Торік до системи приєдналося 13 банків як ідентифікатори та 54 учасника – надавача послуг.
 
Нагадаємо, «МЕГАБАНК» приєднався до системи BankID Нацбанку у лютому 2021 року.
 
BankID Національного банку України – система, яка надає доступ до державних, фінансових, комерційних та інших послуг, що можуть надаватися дистанційно та потребують ідентифікації.
 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction