АТ «МЕГАБАНК» збільшує кількість терміналів самообслуговування для оплати комунальних послуг і прийому інших видів платежів у Харківській області та країні.
 
Зокрема, протягом 2021 року банк розширив мережу своїх терміналів самообслуговування m-box на 31%, а мережа банкоматів збільшилася на 12%.
 
У терміналах самообслуговування m-box клієнти можуть не тільки оплатити житлово-комунальні послуги, а й здійснити платежі по кредитах або платежі на користь третіх осіб, поповнити поточний або депозитний рахунок.
 
Також у терміналі можна оплатити послуги інтернет-провайдерів, поповнити рахунок мобільного оператора, карту «МЕГАБАНКУ», todobank та інших банків.
Окрім збільшення мережі m-box, банк поступово розширює їх можливості. Зокрема, за останній рік термінали самообслуговування поповнилися новими функціями. Серед них – онлайн поповнення карток інших банків, можливість онлайн поповнення карти МЕГАБАНКУ за номером карти або телефону власника карти та розширення списку он-лайн сервісів, які обробляються через iPay.
 
Також у зав’язку із запуском Єдиного розрахункового центру (ЄРЦ) для оплати комунальних послуг у Краматорську, у міських m-box можна заплатити за комунальні послуги через уніфікований інтерфейс (ЄРЦ).
 
Термінали самообслуговування допомагають клієнтам економити свій час та отримувати низку банківських послуг, не відвідуючи відділення.
 
Перелік та карта розташування терміналів дивіться за посиланням.
 
Для довідки. За 2021 рік кількість операцій у терміналах m-box по всій країні перевищила 1 млн. 137 тис. грн. Сума операцій за рік перевищила 1 млрд. 210 млн. 807 тис. грн. За рік ріст транзакцій у терміналах збільшився на 21%.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction