АТ «КБ «ГЛОБУС» запустив оновлений сучасний мобільний додаток GlobusPlus для легкого управління фінансами. В ньому реалізовано кілька важливих для клієнтів функцій, як то керування кредитами чи депозитами, переказ коштів, комунальні платежі тощо. З цікавих фішок можна відзначити легкий переказ коштів іншій людині просто вибравши її з адресної книги телефону (за умови, що в неї теж встановлено GlobusPlus). Багато функцій знаходиться на стадії розробки та невдовзі буде реалізовано.

На цей момент GlobusPlus дозволяє здійснювати платежі по кредиту (товарний, авто, іпотека, кредит готівкою), дізнаватися суму платежу або залишок по кредиту і без жодної комісії здійснювати оплати по кредитах з будь-якої банківської карти. Також доступна функція оформлення розстрочки на купівлю товарів та послуг в магазинах-партнерах Банку. При цьому не стягується жодних комісій, необхідно оплачувати тільки вартість товару за обрану кількість місяців розстрочки.

«Найдорожчий актив банку – це його клієнти. І ми намагаємось робити все, аби їм було якомога зручніше користуватись нашими послугами, – говорить Голова Правління АТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Мамедов. – Зручний та легкий у користуванні мобільний додаток – це необхідність, той продукт, що обов’язково повинен мати кожен сучасний банк. Ми не припиняємо розробку GlobusPlus і будемо постійно удосконалювати застосунок, додавати у нього нові функції та продукти».

На сьогодні додаток перебуває в режимі відкритого бета-тесту та доступний для завантаження в Google Play та Apple Store. Служба підтримки Глобус Банку збирає відгуки клієнтів, аби у майбутньому вдосконалити GlobusPlus та зробити його найбільш зручним фінансовим інструментом для своїх клієнтів.

 

Про банк:

АТ «КБ «ГЛОБУС» є надійним комерційним банком, зареєстрованим Національним банком України з 29 листопада 2007 року. До сфери діяльності фінансової установи входить надання повного спектра фінансових послуг та операцій як для приватних, так і юридичних осіб. "Глобус" є учасником програми "Доступна іпотека 7%" та займає лідерські позиції на українському ринку іпотечного кредитування. Банк ставить за мету своєї діяльності добробут кожного клієнта як основу процвітання самої фінансової структури Банку.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction