КОКО КАРД від Forward Bank визнано лідером рейтингу дебетових карток українських банків, відповідно до опублікованого дослідження впливового фінансового видання Finance.ua.

 

Картка набрала найбільшу кількість балів – 15.00 із можливих 17.50 та стала кращою серед 23 учасників рейтингу.

 

При відборі враховувалися такі показники: доступність для будь-якої фізособи, без обмежень, умови картки були актуальні станом на 07.12.2021 року; відсутність кредитного ліміту; якщо в різних тарифних планах банк пропонує одну картку, але різного класу (Standart, Gold, Platinum тощо), то в рейтингу бере участь картка мінімального рівня і розглядається найпростіший/найдешевший для клієнта тарифний план.

 

Оцінювалися також такі критерії: плата за обслуговування; комісія за поповнення та зняття готівки; наявність кешбеку та спосіб його виплати; відсоток на залишок; можливість оформлення картки онлайн; наявність кур'єрської доставки; картка випускається самостійно, або є частиною пакету.

 

КОКО КАРД отримала першість в окремій номінації - найкраща картка для зберігання грошей, адже вона пропонує найвищий відсоток на залишок коштів. На суму до 15 тис. грн нараховується 12% річних, а на суму від 15 тис. грн – 8% річних.

 

Нагадаємо, що у листопаді Forward Bank запустив один із найбільш затребуваних продуктів на ринку – можливість миттєвого оформлення віртуальної картки без візиту в банк, завдяки віддаленій відеоідентифікації та електронному підпису документів у мобільному додатку Forward Online.

 

Тарифи по віртуальних картках повністю відповідають тарифам наявних продуктів лінійки КОКО КАРД, що поєднує всі переваги, які тільки можуть бути у дебетової картки:

 

  • 0% за зняття готівки в будь-яких банкоматах як в Україні, так і за кордоном;
  • 0% за переказ коштів на будь-яку картку;
  • 0% за поповнення з будь-якої картки іншого банку;
  • 0% за поповнення готівкою в касі відділення та банкоматах.

 

Доступне дистанційне керування рахунком у режимі 24/7 та контроль руху коштів у додатку Forward Online. КОКО КАРД можна використовувати для оплати товарів і послуг як за допомогою платіжних гаманців Apple Pay та Google Pay, так і в інтернеті.  А також переказати гроші на будь-яку фізичну картку для зняття з неї готівки в банкоматі.

 

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction