АТ «МЕГАБАНК» визнали найкращим банком цифрових банківських послуг в Україні 2021 року.

Експерти міжнародного рейтингу GLOBAL BANKING & FINANCE AWARDS – 2021 оцінювали мобільний додаток todobank.

 
Рейтинг щорічно проводиться діловим виданням Великобританії «Global banking & finance review» та визначає компанії, які демонструють прогресивні досягнення у світовому фінансовому секторі, включаючи банківську діяльність, корпоративні фінанси, внутрішні інвестиції та інше. І вже третій рік АТ «МЕГАБАНК» стає лауреатом рейтингу.
 
– Дякуємо міжнародним експертам за високу оцінку. Ми не зупиняємося на розробці та удосконаленні свого продукту. Тому радий анонсувати, що наступного року користувачі отримають оновлену версію todobank 2.0. Там їх чекає широкий функціонал. Зокрема, уже зовсім скоро наші клієнти отримають можливість оформлювати та керувати депозитами та кредитами прямо у мобільному додатку, а також відкривати рахунки для ФОП, – повідомив Голова Правління АТ «МЕГАБАНК» Олексій Яценко.
 
Нагадаємо, todobank працює в Україні з серпня 2019 року. Його унікальною особливістю є те, що аби стати клієнтом банку, людині достатньо завантажити мобільний додаток на свій смартфон і не обов’язково мати карту. Також користувачі додатку можуть використовувати карти інших банків, а у разі потреби замовити карту todobank прямо в додатку.
 
Також при оплаті будь-яких послуг та товарів через додаток todobank, на рахунок клієнта повертається 1% кешбеку. Ключовою у роботі мобільного додатку є можливість зручної оплати комунальних послуг. Розрахуватися відразу з усіма постачальниками можна за допомогою одного платежу та без сплати комісії.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction