Підтримка малого та середнього бізнесу залишається одним із стратегічних напрямків роботи для АТ «МЕГАБАНК».
 
Саме тому «МЕГАБАНК» постійно напрацьовує для клієнтів цього сегмента широкий спектр послуг та створює вигідні умови фінансування. Також банк бере участь у різноманітних програмах державного та міжнародного напрямків для підтримки сектору МСБ.
 
Серед них – проект «Основний кредит для малих та середніх підприємств та компаній з середнім рівнем капіталізації» (APEX), в рамках якого «МЕГАБАНК» залучив на підтримку малих а середніх підприємців додаткові 10 000 000 євро. Ці кошти були спрямовані на інвестиційні потреби малих та середніх підприємств, а також фінансування оборотного капіталу.
 
Нагадаємо, у 2017 році АТ «МЕГАБАНК» став учасником спільного проекту України та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) з кредитування українських малих та середніх підприємств, уклавши тристоронню Угоду з Міністерством фінансів України та АТ «Укрексімбанк». У рамках проекту, який реалізується за рахунок кредиту ЄІБ, «МЕГАБАНК» надав фінансову підтримку українським підприємствам харчової, агропромислової та автодорожньої галузей на еквівалент 30 000 000 євро.
 
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) – банк Європейського Союзу, який є найбільшим у світі багатостороннім позичальником та кредитором. Банк надає фінансування та експертизу для сталого розвитку інвестиційних проектів, які сприяють досягненню цілей політики ЄС.

 

вул. Євгена Сверстюка, 15 Київ 02002 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                               
(044) 516-8775

Ознайомитись з політикою конфіденційності та захисту персональних даних

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction